• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

14 października oprócz Święta Szkoły obchodzimy również Dzień naszego Patrona - Czesława Miłosza

 

Dzisiejszy dzień należał do pierwszoklasistów nie tylko ze względu na uroczystość ślubowania. Uczniowie z klasy 1A po dwóch konkurencjach (bule, przeciąganie liny) debrali z rąk Pani Dyrektor puchar przejściowy Ligi World Games.

 

Występy uczniów budziły wielkie emocje i wzruszenia. Młodzi artyści zaprezentowali swoje talenty muzyczne i recytatorskie. Po apelu na nauczycieli czekała specjalna niespodzianka przygotowana przez uczniów klasy 2A gimnazjum pod twórczym okiem pani Iwony Jankowskiej oraz wychowawczyni 2A - pani Ewy Łukasiewicz. Święto Szkoły to dzień, w którym uczniowie pytają nauczycieli. Na szczęście pięcioro śmiałków, w tym obydwie panie dyrektor, zgłosiło się do odpowiedzi na ochotnika. Reszta odetchnęła z ulgą ;) Pytania były strasznie trudne. Uczniowie wymagali wiedzy z zakresu numeracji butów, ceny kawy w szkolnym automacie, oraz zwierząt domowych.
Posypały się jedynki, do drugiej rundy pytań przeszli tylko mistrzowie, a najlepiej przygotowana do odpowiedzi okazała się nasza pani pedagog! :)

 

    Slubowanie pierwszoklasistów odbyło się w tym roku w Krakowie na Skałce, przy grobie naszego patropna Czesława Miłosza.

  

 

 

 

 

 

wyszukaj

licznik odwiedzin

2158162
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2689
2602
20286
691098
53907
71642
2158162

Your IP: 54.158.15.97
2018-06-23 17:36

bip logo                lacertaplanszoweczkacube