• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

22 listopada 2016 r.

Prezentacja kształcenia zawodowego i  uroczyste otwarcie modułu hotelowego  Ot!Hotelik

w Zespole Szkół nr 3.

22 listopada miało miejsce ważne wydarzenie. Pani Dyrektor Bożena Wąs, wraz z zaproszonymi gośćmi, dokonała otwarcia nowego modułu kształcenia zawodowego- Ot!Hotelik, w którym mieszczą się pracownie zawodowe. Na uroczystość zaproszeni byli przedstawiciele Władz oświatowych Wrocławia, oraz nasi partnerzy, w tym instytucje wspierające inicjatywy Zespołu Szkół nr 3 oraz pracodawcy, którzy zgodzili się podpisać umowy patronackie, w ramach których będą opiekować się klasami ekonomicznymi, turystycznymi i hotelarskimi. Gościliśmy przedstawicieli Departamentu Edukacji Urzędu Gminy Wrocław, radni Wrocławscy- Urszula Wanat oraz Bogdan Aniszczyk, przedstawiciele Wyższej Szkoły Bankowej, Semper Avanti, Orbis S.A., Wyższej Szkoły Handlowej, Hotelu Diament, Hotelu The Granary, Hotelu Novotel Wrocław, Hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw, PKO BP oraz Biuro Podróży Camino Travel. 

W trakcie uroczystości, goście mieli okazję zwiedzić nowe pracownie zawodowe, usłyszeć o naszych planach edukacyjnych, oraz podpisać umowy patronackie. 

Cieszymy się, że od tej pory, możemy zacieśnić współpracę z jedymi z najlepszych pracodawców we Wrocławiu, w branżach w jakich kształcimy naszych uczniów. Niedługo fotorelacja z wydażenia.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych Turystycznych, Hotelarskich i Ekonomicznych.

 

wyszukaj

licznik odwiedzin

2733580
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
717
3698
10681
1240965
90866
72641
2733580

Your IP: 54.226.58.177
2019-01-23 04:14

bip logo                lacertaplanszoweczkacube