• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

 DSC00708   Dzień Otwarty w naszej szkole przebiegał ciekawie i szumnie. Przybyło wielu uczniów klas gimnazjalnych z Wrocławia i nie tylko. Czas znaleźli również niektórzy Rodzice.

    Odwiedzający rozpoczynali zwiedzanie od sali teatralnej , do której prowadzili specjalnie wytypowani uczniowie ZS3 w strojach z elementami ubioru szkockiego, wszak mieścimy się przy ulicy Szkockiej(!). Tu Dawid i Rafał przedstawiali ogólne informacje o szkole, pokazywali Izbę Pamięci Cz. Miłosza oraz bibliotekę szkolną. Następnie przewodnicy z klasy turystycznej zapraszali do wędrówki. Wspólnie odwiedzili pracownię florystyczną, ekonomiczną i hotelarską. Obok pracowni gastronomicznej czekała niespodzianka w postaci restauracji i poczęstunku dla wszystkich. Uczniowie z klasy technik żywienia i usług gastronomicznych popisywali się umiejętnością robienia drinków (bezalkoholowych) oraz wypiekami i przygotowanymi przekąskami. Było smaczne i zdrowo. Pokrzepieni zwiedzający mieli możliwość zobaczenia sal na bloku sportowym i naszej siłowni. Z wieloma pozytywnymi emocjami zwiedzający kończyli wędrówkę po naszej szkole. W indywidualnych rozmowach z nauczycielami i uczniami odwiedzający mogli się dowiedzieć o klasie dwujęzycznej, atmosferze , jaka panuje w naszej szkole , działaniach, konkursach, praktykach i projektach. Nierzadko słyszany był okrzyk: ja muszę tu się dostać! Zatem ,zapraszamy w nasze mury!

wyszukaj

licznik odwiedzin

2082940
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
230
2099
4527
628236
50327
68761
2082940

Your IP: 54.81.78.135
2018-05-22 02:32

bip logo                lacertaplanszoweczkacube