• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Wykaz zajęć dodatkowych nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

 

L. p

Nazwisko i imię

zajęcia dodatkowe i konsultacje

godziny zajęć

nr sali

 

mgr Alonczyk Ewa

przedmioty ekonomiczne

przygotowanie do egzaminu zawodowego

konsultacje

 

59

 

mgr Bobowski Kordian

język angielski

dodatkowe zajęcia z j. ang

konsultacje

 

środa 7:10 – 7:55

wtorek 7:10 – 7:55

128

 

mgr Bajda Marlena

język niemiecki

konsultacje

 

wtorek 14:10 – 14:55

203

koło biblioteki

 

mgr Cwenar Albert

zajęcia rekreacyjno-sportowe piłka nożna

czwartek 15:00 – 16:30

blok sportowy

 

mgr Czernikowski Jacek

zajęcia rekreacyjno-sportowe

tenis stołowy

czwartek 15:00 – 16:00

blok sportowy

 

mgr Cyburt Robert

informatyka

konsultacje

 

piątek 14:05 – 14:50

29

 

mgr Ellas Agnieszka

język polski

edukacja teatralna

konsultacje

 

środa 14:55 – 15:14 (co 2 tyg.)

227

 

mgr Flejterska Aleksandra

chemia

zajęcia wyrównawcze

 

wtorek 14:05 – 14:55

246

 

dr Gawlińska Danuta

religia/wdż

konsultacje

wolontariat

 

wtorek 12:30 – 13:15

wtorek 15:00 – 15:45

59

 

Ks. Głodowicz Tomasz

religia

wolontariat

wtorek 15:00-15:45

59

 

mgr Gołębiowski Piotr

zajęcia rekreacyjno-sportowe siłownia

środa 15:00 – 16:30

blok sportowy

 

mgr Grabalska Iwona

język angielski

konsultacje

 

czwartek 14:05 -16:00

126

 

mgr Gromala Dominika

historia/wos

przygotowanie do matury

konsultacje

 

czwartek 7:10 – 7:55

poniedziałek 14:05 – 14:50

251

 

mgr Hołowiak–Buranicz Paulina

matematyka / przedmioty ekonomiczne

zajęcia wyrównawcze z matematyki

konsultacje

 

poniedziałek 14.05-14.50

środa 7-10-7.55

37

 

mgr Jakubska Edyta

język niemiecki

zajęcia dla maturzystów

konsultacje

 

czwartek 7:15 – 7:55 (co 2 tyg.)

czwartek 14:10 – 14:55

154

 

mgr Kaczor Dominika

hotelarstwo

wspieranie uczniów w przedmiotach zawodowych

konsultacje

 

środa 13:20 -14:05 (w miarę potrzeb)
poniedziałek 14:05 – 14:55

146

 

mgr Kamińska Anna

biblioteka

zajęcia wspomagające uczniów

czwartek 14:00 – 14:45

biblioteka

 

mgr Kawecka Małgorzata

przedmioty zawodowe

konsultacje

 

czwartek 14:10 – 14:55

35

  1. /150

mgr Kłębek Tomasz

język angielski

koło maturalne

zajęcia wyrównawcze

 

środa 14:05 – 14:50

127

 

mgr Kowalewska Beata

język polski / wok

przygotowanie do matury

konsultacje

aktywność kulturalna

 

poniedziałek 13:20 – 14:05

poniedziałek 14:05 – 14:50 (co dwa tyg.)

wg potrzeb

253

 

mgr Krupka Agnieszka

język niemiecki

konsultacje

wymiana międzynarodowa

 

środa 7:10 -7:55

wg potrzeb

123

 

mgr Kuczma Michał

przedmioty zawodowe

konsultacje

 

piątek 8:00 – 8:45 (co 2 tyg.)

52

 

mgr Kurbel Leokadia

matematyka

konsultacje

 

poniedziałek 14:10 – 14:55

125

 

mgr Kuśmierek Karolina

język angielski

przygotowanie do matury

konsultacje

 

czwartek 7:10 – 7:55

wtorek 14:10 – 14:55

30

 

mgr Majewska Magdalena

opieka nad uczniami drugorocznymi

poniedziałek 14:00 – 14:45

135

 

mgr Marczyk-Wyrębkiewicz Dorota

zajęcia rekreacyjno-sportowe

konsultacje

 

piątek 14:10 – 14:55

blok sportowy

 

mgr Michalik Grażyna

język polski

konsultacje

poniedziałek 14:55 – 15:40

wtorek 14:55 – 15:40

254

 

mgr Nowak Marzena

geografia

konsultacje

 

poniedziałek 14:10 – 14:55

152

 

mgr Nowakowska Joanna

historia

konsultacje

 

wtorek 14:10 – 14:55

228

 

mgr Olszewska-Puszczyk Ewa

zajęcia rekreacyjno-sportowe piłka siatkowa

piłka siatkowa

poniedziałek 15:45 – 17:15

wtorek 15:45 – 17:15

blok sportowy

 

mgr Rudkiewicz Mariusz

muzyka / informatyka

koło wokalne

konsultacje

 

poniedziałek 13:20 – 14:05

wtotek 14:05 – 14:50

32

 

mgr Sęga Dorota

matematyka

konsultacje

 

piątek 14:05 – 14:55

124

 

Mgr Smorczewska Dorota

historia

konultacje/

przygotowanie do matury

 

poniedziałek 14:10 -15:45

252

 

mgr Sobański Krzysztof

matematyka

przygotowanie do matury

konsultacje

 

poniedziałek 13:20 – 14:05

14:10 – 14:55

58

 

mgr Solarska Barbara

język niemiecki

konsultacje

zajęcia wyrównawcze

 

wtorek 13:20 – 14:05

czwartek 13:20 – 14:05

108

 

mgr Szelwicka Barbara

przedmioty zawodowe

konsultacje

przygotowanie do konkursu „poznaj swoje prawa w pracy”

poniedziałek 14:10 – 14:55

poniedziałek 8:50 – 9:35

(co 2 tyg.)

229

 

mgr Szurek-Nawrat Katarzyna

przedmioty zawodowe

konsultacje

poniedziałek 14:55 – 15:30

lub wg potrzeb

52

 

mgr Tarasek Zuzanna

język polski

konsultacje

 

środa 14:10 – 14:55

129

 

mgr Targońska-Kupka Olga

zajęcia rekreacyjno-sportowe

koszykówka

wtorek 14:10 -15:40

środa 15:00 – 16:30

blok sportowy

 

mgr Uściła Iwona

fizyka

zajęcia wyrównawcze

 

wtorek 14:10 – 14:55

60

 

mgr Wildbret-Tuszyński Jacek

geografia turystyczna

koło turystyczne i koło gier planszowych

konsultacje

 

poniedziałek 14:05

wtorek 7:10 – 7:55

106

153

 

mgr Włoch Anna

wos

przygotowanie do matury

 

czwartek 14:10 – 14:55

251

 

mgr Zając Danuta

przedmioty zawodowe

zajęcia dodatkowe

konsultacje

 

czwartek 14:10 -14:55

wtotek 15:00 – 15:45

36

 

mgr Załuska Ewa

biologia –

konsultacje

 

poniedziałek 14:10 – 14:55 (wg potrzeb)

151

 

mgr Zapotoczna Bożena

zajęcia rekreacyjno-sportowe

cross fit

samorząd uczniowski

 

środa 15:00 -16:30

blok sportowy

 

mgr Zatoń Magdalena

język polski

konsultacje

 

wtorek 7:10 – 7:55

247

wyszukaj

licznik odwiedzin

1722341
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
798
1443
5392
271526
41718
53950
1722341

Your IP: 54.81.139.56
2017-11-22 12:43

bip logo                lacertaplanszoweczkacube